Vytvořeno 18.03.2017 15:33:28 | Poslední změna 28.03.2017 10:06:58

Vzpomínkové derby
AC SEVERKA - ATLANTIK
po 25 letech

V sobotu 25. března 2017 se odehrál v Městské sportovní hale v Chomutově vzpomínkový zápas k 25. výročí založení Spolku Chomutovská liga malého fotbalu (CHLMF) i klubů AC Severka a Atlantik. V začátcích letní ligy to byly dva velmi úspěšné týmy a velcí rivalové, takže jejich vzájemný zápas byl vždy tradičním derby CHLMF. A rozhodně i po dvaceti pěti letech mělo derby svou kvalitu i náboj, protože hráči futsal hrát nezapomněli. Byla vidět velká chuť do hry, nasazení a padaly i branky. První poločas vyhrála Severka, která se ve druhém poločase dostala do vedení 6:2. Atlantik to nevzdal, hráči zabojovali a vyrovnali. Severka šla opět do vedení, ale Atlantik půl minuty před koncem opět srovnal skóre a zápas skončil zaslouženou remízou. Akce se vydařila a bylo to hezké setkání kamarádů z dob začátků CHLMF.

AC SEVERKA Chomutov - ATLANTIK Chomutov

7 : 7  (4:2)

BRANKY: Šimek 3, Chýle 2, Bureš, Vajc - Hillebrand 3, Kučera, Babka, Kuhn, Kupec.

Sestava AC SEVERKA: Petr Točín - Jaroslav Vaňous, Pavel Vajc, Jiří Bureš, Martin Chýle, Stanislav Bečka, Petr Šimek, Jaroslav Hašek, Petr Kareš, trenér Zdeněk Šnóbl, vedoucí mužstva Petr Kasika.

Sestava ATLANTIK: Jan Hagenštoc mladší - Petr Horák, Jan Vaněk, Radek Kučera, Luděk Babka, Pavel Maršík, Petr Kuhn, Rostislav Šíma, Radek Hillebrand, Václav Mešek, Dominik Valenta, Milan Hromádka, Jiří Kupec, trenér Jan Hagenštoc starší.

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 22.02.2016 07:47:59 | Poslední změna 23.02.2016 11:44:11

1. liga CHLMF 2015-2016

JSME MISTŘI!

V Městské sportovní hale v Chomutově odehrála svůj závěrečný turnaj elitní chomutovská liga a bojovalo se na obou koncích tabulky. Novým mistrem se stal L.A. Interiér, který letos ani jeden zápas neprohrál a s náskokem osmi bodů vyhrál po pěti letech první ligu.

sobota, 20. února 2016
Městská sportovní hala Chomutov

L.A. INTERIÉR - LOKO   9 : 2  (4:0)
Richard Pěnička 3, Michal Macháček 3, Dominik Nobst 2, Honza Šabík

L.A. INTERIÉR - SPORT BAR GALAXIE   6 : 1  (3:0)
Michal Macháček 2, Milan Grubiša, Štefan Micák, Richard Penička, Dominik Nobst

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 24.01.2016 18:33:09 | Poslední změna 04.10.2018 14:17:37

Pátý turnaj odehrála v Městské sportovní hale v Chomutově elitní chomutovská liga a blíží se do svého finále. Po dvou výhrách jsme si udrželi první místo i neporazitelnost a máme již osmibodový náskok před druhým týmem. To znamená, že náš tým je novým mistrem zimní CHLMF! Stále však hrozí, že pokud tým MTL kontumuje ještě jeden zápas, bude vyřazen ze soutěže. I tak bysme měli pětibodový náskok na druhý tým v tabulce. V hodnocení brankářů je stále první Přemysl Číž.

Vytvořeno 09.01.2016 15:30:02 | Poslední změna 09.01.2016 15:37:33

Zápas proti FC JIRKOV 2000 měl být přehlídkou futsalu, hrálo se o 1. místo. První poločas sice branky nepřinesl, ale hrál se pohledný futsal. Na záčátku druhého poločasu šel soupeř do vedení. Vedl 1:0 a začal nakopávat míč do hlediště. To nedělají ani týmy ze spodní části tabulky. Přesto jsme si vytvořili několik šancí, ale vyrovnávací branka padla až z penalty pár minut před koncem. Právem, protože soupeř si za předvedenou hru vyhrát nezasloužil.
V tabulce jsme stále první, tři body před FC JIRKOV 2000.

sobota, 9. ledna 2016

L.A. INTERIÉR - FC VIET   3 : 0  (1:0)
Dominik Nobst, Marek Paul, Richard Pěnička

L.A. INTERIÉR - FC JIRKOV  2000   1 : 1  (0:0)
Marek Paul

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 20.12.2015 20:19:29 | Poslední změna 29.12.2015 16:21:28

Třetím turnajem pokračovala elitní CHLMF. Důležité zápasy jsme zvládli a bez ztráty bodu jsme po pěti kolech první.

Vytvořeno 30.11.2015 07:23:43 | Poslední změna 01.12.2015 07:41:56

Druhým turnajem pokračovala elitní futsalová liga v Chomutově. Soupeřem L.A. byla SPARTA (4:2) a ABC (3:2).

Vytvořeno 23.11.2015 08:13:39 | Poslední změna 23.11.2015 09:18:00

V prvním turnaji elitní zimní CHLMF jsme vybojovali vítĕzství brankou v poslední vteřině zápasu.

neděle, 22. listopadu 2015

L.A. INTERIÉR - NONAC CV 09   4 : 3  (2:0)

Branky: Patrik Gedeon, Václav Burda, Richard Pěnička, Milan Grubiša

V anketě 18:21, na hřišti jednoznačně 4:0. Šesté vítězství v turnaji v řadě! Celkově dvanácté.

ostatní výsledky, sestavy

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 15.02.2015 20:38:33 | Poslední změna 17.02.2015 13:28:59

1. liga CHLMF 2014-2015

V posledním turnaji elitní chomutovské ligy ve futsale jsme zvítězili nad FC VIET i nad JABLÍČKY a celkově jsme skončili na 3. místě.

Vytvořeno 02.02.2015 15:29:33 | Poslední změna 17.02.2015 13:30:34

V pátém turnaji elitní chomutovské ligy ve futsale jsme zvítězili nad BRISOMOU a ve druhém zápase jsme prohráli s LOKO. V tabulce jsme stále na 3. místě.

Vytvořeno 19.12.2014 21:33:46 | Poslední změna 17.02.2015 13:31:17

Ve čtvrtém turnaji elitní chomutovské ligy ve futsale jsme prohráli se SPARTOU a ve druhém zápase jsme porazili SPORT RESTAURANT. V tabulce jsme klesli na 3. místo

sobota, 17. leden 2015

L.A. INTERIÉR - SPARTA   0 : 2  (0:0)
-

L.A. INTERIÉR - SPORT RESTAURANT   6 : 2  (2:1)
Jan Šabík 2, Marek Paul, Richard Pěnička, Jan Vrba, Milan Campr

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 23.12.2014 07:15:20 | Poslední změna 05.01.2015 20:49:53

memoriál Jardy Svobody
2. místo

sobota, 3. leden 2015

Finále turnaje mělo vše potřebné, co k němu patří. K vidění byl kvalitní zápas s dobrými výkony hráčů obou týmů, ve kterém se do vedení dostala v prvním poločase Jablíčka. L.A. Interiér sice přidal na obrátkách, ale v závěru vstřelila Jablíčka druhou branku a o vítězi letošního ročníku bylo rozhodnuto. L.A. Interiér jako nováček turnaje obsadil druhé místo. Služebně nejstarší hráč týmu Zdeněk Vaňkát odehrál poslední zápas za L.A. V týmu hrál od roku 1998 a jeho statistika se zastavila na těchto číslech: 139 zápasů / 101 branek (2005-2015).

podrobnosti
kompletní výsledky
fotografie z turnaje

ODEHRÁNO

Vytvořeno 14.12.2014 22:06:06 | Poslední změna 15.12.2014 19:31:27

1. LIGA CHLMF 2014-2015

Ve druhém turnaji elitní chomutovské ligy ve futsale bereme čtyři body za remízu s FC BANÍK a za výhru nad ESAPEM

1. MÍSTO

22. ročník Chomutovského poháru 2014 vyhrál popáté v řadě náš tým!

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 24.11.2013 09:46:14 | Poslední změna 18.02.2014 09:42:57

1. LIGA CHLMF 2013-2014

1. CV zimní liga skončila. Jsme pátí. Pro mnohé úspěch, pro nás nejhorší umístění v historii L.A.

10. a 11. kolo 1. zimní CHLMF

L.A. INTERIÉR - SPARTA   2 : 2  (2:1)
Čibenka, Šabík J.

L.A. INTERIÉR - ŠTOCHL SPORT  5 : 0  (4:0)

1. MÍSTO

21. ročník Chomutovského poháru 2013 vyhrál počtvrté v řadě náš tým!

ODEHRÁNO:

Vytvořeno 24.10.2011 12:50:41 | Poslední změna 18.02.2013 20:46:15
1. LIGA CHLMF 2012-2013:
konečné 3. místo

V sobotu 16. ledna 2013 pokračovala 10. a 11. kolem elitní futsalová liga v Chomutově. Soupeřem L.A. INTERIÉRU byly týmy ABC (3:3) a INŽENÝRSKÁ ČINNOST BOUDA  (3:1). Zisk čtyř bodů nám zajistil konečné třetí místo.

L.A. INTERIÉR - ABC  3 : 3 (2:2)