Vytvořeno 18.03.2017 15:33:28 | Poslední změna 28.03.2017 10:06:58

Vzpomínkové derby
AC SEVERKA - ATLANTIK
po 25 letech

V sobotu 25. března 2017 se odehrál v Městské sportovní hale v Chomutově vzpomínkový zápas k 25. výročí založení Spolku Chomutovská liga malého fotbalu (CHLMF) i klubů AC Severka a Atlantik. V začátcích letní ligy to byly dva velmi úspěšné týmy a velcí rivalové, takže jejich vzájemný zápas byl vždy tradičním derby CHLMF. A rozhodně i po dvaceti pěti letech mělo derby svou kvalitu i náboj, protože hráči futsal hrát nezapomněli. Byla vidět velká chuť do hry, nasazení a padaly i branky. První poločas vyhrála Severka, která se ve druhém poločase dostala do vedení 6:2. Atlantik to nevzdal, hráči zabojovali a vyrovnali. Severka šla opět do vedení, ale Atlantik půl minuty před koncem opět srovnal skóre a zápas skončil zaslouženou remízou. Akce se vydařila a bylo to hezké setkání kamarádů z dob začátků CHLMF.

AC SEVERKA Chomutov - ATLANTIK Chomutov

7 : 7  (4:2)

BRANKY: Šimek 3, Chýle 2, Bureš, Vajc - Hillebrand 3, Kučera, Babka, Kuhn, Kupec.

Sestava AC SEVERKA: Petr Točín - Jaroslav Vaňous, Pavel Vajc, Jiří Bureš, Martin Chýle, Stanislav Bečka, Petr Šimek, Jaroslav Hašek, Petr Kareš, trenér Zdeněk Šnóbl, vedoucí mužstva Petr Kasika.

Sestava ATLANTIK: Jan Hagenštoc mladší - Petr Horák, Jan Vaněk, Radek Kučera, Luděk Babka, Pavel Maršík, Petr Kuhn, Rostislav Šíma, Radek Hillebrand, Václav Mešek, Dominik Valenta, Milan Hromádka, Jiří Kupec, trenér Jan Hagenštoc starší.