Memoriál J. Svobody 2015

Vytvořeno 05.01.2015 18:07:20 | Poslední změna 05.01.2015 18:41:11

V sobotu 3. ledna se odehrál v Městské sportovní hale v Chomutově 16. ročník Memoriálu Jaroslava Svobody ve futsalu. Turnaje se zúčastnilo dvanáct týmů - devět týmů Chomutovské první ligy, dva týmy třetí ligy a ambiciosní tým velkého fotbalu SK Ervěnice-Jirkov.  
Týmy byly rozlosovány do čtyř skupin po třech týmech, když z každé skupiny postupovaly dva týmy do KO-systému. Už zápasy ve skupinách byly hodně napínavé, protože v jedné ze skupin málem skončil nejúspěšnější tým turnaje LoKo Chomutov. Po základních skupinách se s turnajem musely rozloučit týmy Národní dům Bisti, jen o horší skóre Technoline a účastníci loňského rozstřelu o třetí místo týmy Brisoma a ABC Chomutov.
Velká bitva byla i všechna čtvrtfinále, po kterých vypadl Nonac CV 09, FC Viet Chomutov a překvapivě i loňský vítěz Esap Chomutov. Ten vyřadil nováček turnaje
L.A. Interiér a Ervěnice ukončily účast týmu LoKo Chomutov.
První semifinále mezi Jablíčky a Sport restaurantem Jirkov bylo napínavé až do konce, ve kterém přidala pojistku Jablíčka a potřetí v historii postoupila do finále turnaje. Ve druhém semifinále si poradil
L.A. Interiér s Ervěnicemi, když je vysoko porazil.
O třetí místo se zahrávaly jen pokutové kopy a v těch měli lepší mušku hráči Ervěnic. Ervěnice obsadily třetí místo, na hráče Sport restaurantu Jirkov zbylo čtvrté místo, které ale bylo jejich nejlepším úspěchem na tomto turnaji.
Finále turnaje mělo vše potřebné, co k němu patří. K vidění byl kvalitní zápas s dobrými výkony hráčů obou týmů, ve kterém se do vedení dostala v prvním poločase Jablíčka.
L.A. Interiér sice přidal na obrátkách, ale v závěru vstřelila Jablíčka druhou branku a o vítězi letošního ročníku bylo rozhodnuto. Jablíčka Chomutov se při třetí účasti ve finále turnaje konečně mohla radovat, L.A. Interiér jako nováček turnaje obsadil druhé místo.
Nejlepším střelcem turnaje se stal
Tomáš Kukačka z L.A. Interiéru, který vstřelil sedm branek. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Petr Novotný z Ervěnic a nejlepším hráčem Jan Kopta z Jablíček.
 
ZÁPASY VE SKUPINĚ:
L. A. INTERIÉR - NONAC CV 09  8 : 1  (4:1)
Kukačka 3, Vaňkát 2, Paul, J. Vrba, Micák


L. A. INTERIÉR - BRISOMA  3 : 3  (1:2)
D. Nobst 2, Kukačka

 
ČTVRTFINÁLE:
L. A. INTERIÉR - ESAP  4 : 1  (1:0)
Kukačka 2, Paul, D. Nobst 
 
SEMIFINÁLE:
L. A. INTERIÉR - SK ERVĚNICE-JIRKOV  6 : 0  (3:0)
D. Nobst 3, Kukačka, Vaňkát, J. Šabík

FINÁLE:
L. A. INTERIÉR - JABLÍČKA  0 : 2  (0:1)

SESTAVA L.A.:
ČÍŽ Přemysl (5/-)
NOBST Dominik (5/6) - CAMPR Milan (5/-)
PAUL Marek (5/2) - MICÁK Štefan (5/1)
KUKAČKA Tomáš (5/7) -  
ŠABÍK Jan (5/1)
VAŇKÁT Zděnek (5/3) - VRBA Jan (5/1)
VRBA Lukáš (2/-)


V závorce počet zápasů / počet branek 
 
Prohlášení o Cookies