1997/1998 - ŽELEZÁRNY Chomutov

Vytvořeno 14.07.2010 09:12:17 | Poslední změna 30.11.2015 11:58:57

MALÁ KOPANÁ


   Loňské 1. místo v lize jsme obhájili, stejně jako v Chomutovském poháru. Křapek Cup nám nevyšel, v Brně jsme postoupili mezi nejlepších 16 ze 130. Vedli jsme 2:0, ale zápas s Dinem Brno jsme prohráli na penalty. Na Poháru elektráren Tušimice jsme se dostali do čtvrtfinále ale nejtěsnější prohra 0:1 s budoucím vítězem turnaje Indoss Plzeň nás poslala domů.


1. CHOMUTOVSKÁ LETNÍ LIGA:

ZÁPASY:

ŽELEZÁRNY   -   FC KRUŠNOHOR CV      9  :  1
ŽELEZÁRNY   -   FC ERVĚNICE      4  :  0
ŽELEZÁRNY   -   AC MONIKA CV      4  :  3
ŽELEZÁRNY   -   S.L.Z.A. ŽÍZEŇ CV      3  :  0
ŽELEZÁRNY   -   FLAMENGO CV      3  :  1
ŽELEZÁRNY   -   SK ENERGO CV      0  :  1
ŽELEZÁRNY   -   ELMONTIS ICE CV      4  :  0
ŽELEZÁRNY   -   TORPEDO-BOREC CV      3  :  1
ŽELEZÁRNY   -   ATLANTIC KŘAPEK CV      2  :  1
ŽELEZÁRNY   -   VINOHRADY MOST      7  :  2
ŽELEZÁRNY   -   MTL CV      0  :  4
ŽELEZÁRNY   -   FV MEDIATOR DBA CV      7  :  1
ŽELEZÁRNY   -   HV DOMOVINA CV      9  :  4
ŽELEZÁRNY   -   ÖMV RAPID CV      3  :  2
ŽELEZÁRNY   -   FC TROPICO CV      16  :  2

TABULKA:

1. ŽELEZÁRNY CV
15 13
0
2
74 : 23 39
2. ATLANTIK KŘAPEK CV
15 11
0
4
37 : 26 33
3. VINOHRADY MOST
15 9
2
4
43 : 22 29
4. FV MEDIATOR DBA CV
15 8
3
4
32 : 23 27
5. FLAMENGO CV
15 8
1
6
30 : 27 25
6. MTL CV
15 7
3
5
31 : 20
24
7. ÖMV RAPID CV
15 6
4
5
35 : 34
22
8. FC ENERGO CV
15 7
1
7
29 : 29
22
9. ELMONTIS ICE CV
15 6
3
6
40 : 28
21
10. HV DOMOVINA CV
15 6
2
7
27 : 36
20
11. S.L.Z.A. ŽÍZEŇ CV
15 5
3
7
23 : 25 18
12.  FC ERVĚNICE CV
15 4
5
6
32 : 49
17
13.
TORPEDO-BOREC CV
15 4
3
8
29 : 29
15
14. FC KRUŠNOHOR CV
15
3
4
8
30 : 49
13
15. FC TROPICO CV 15
3
1
11
24 : 57
10
16. AC MONIKA CV
15 1
3
11
19 : 56
6


HRÁČI:

Točín Petr (1)

Zvánovec Dušan (5) - Erban Honza (1) - Pištělka Jirka (8)

Hašek míra (1) - Vaňkát Zdeněk (2) - Vajc David (19)

Chýle Martin (20) - Hlubiňák Robert (1)

Hošek Jirka (8) - Verner Míra (4)


HORNÍ ŘADA: Kasika Petr, Vaňkát Zdeněk, Zvánovec Dušan, Hošek Jirka, Chýle Martin, Pištělka Jirka, Šnobl Zdeněk
DOLNÍ ŘADA: Hlubiňák Robert, Erban Honza, Verner Míra, Vajc David a "postižený" Točín Petr



CHOMUTOVSKÝ POHÁR (1. místo)

skupina:
ŽELEZÁRNY - STŘELA VŠEHRDY  3 : 0 kont.
ŽELEZÁRNY - S.L.Z.A. ŽÍZEŇ  4 : 1
(Vajc P. 2, Vaňkát, Pištělka J.)
ŽELEZÁRNY - SPARTA MOST  6 : 3
(Ginter 3, Verner, Erban, Pištělka J.)

osmifinále:
ŽELEZÁRNY - P.A.C. START CV  5 : 0
(Vajc L. 2, Zvánovec 2, Hašek J.)
čtvrtfinále:
ŽELEZÁRNY - H.V. DOMOVINA CV  4 : 2
(Zvánovec 2, Bureš, Ginter)
semifinále:
ŽELEZÁRNY - ETU 2 KADAŇ  5 : 0
(Zvánovec 2, Bureš, Ginter, Vajc D.)
FINÁLE:
ŽELEZÁRNY - FV MEDIATOR CV  3 : 3, 2:1 pen.
(Pištělka J. 2, Zvánovec)
HORNÍ ŘADA: Vajc Lukáš, Točín Petr, Hašek Jarda, Pištělka Jirka, Zvánovec Dušan, nejvěrnější fanoušek Kop Karel a Šnobl Zdeněk
DOLNÍ ŘADA: Kasika Petr, Ginter Jarda, Bureš Jirka, Vajc david, Verner Míra a Erban Honza
NA SNÍMKU CHYBÍ: Vaňkát Zdeněk, Vajc Pavel a Kareš Petr


POHÁR ELEKTRÁREN TUŠIMICE

sobotní skupina:
ŽELEZÁRNY - STUDY CV  2 : 1
(Vaňkát 2, Ginter)
ŽELEZÁRNY - ELNA TUŠIMICE  6 : 2
(Zvánovec 2, Vajc D., Erban, Vaňkát, Hlubiňák)
ŽELEZÁRNY - VINEA ENERGO KADAŇ  0 : 3

nedělní skupina:
ŽELEZÁRNY - PLZEŇ  3 : 1
(Březina 3)
ŽELEZÁRNY - KOLOMAN B KADAŇ  0 : 0
osmifinále:
ŽELEZÁRNY - ZELŇAČKA KADAŇ  1 : 1,  2:1 pen.
(Vajc D.)

čtvrtfinále:
ŽELEZÁRNY - INDOSS PLZEŇ  0 : 1



KŘAPEK CUP
skupina:
ŽELEZÁRNY - SK ENERGO CV  1 : 0
(Vajc P.)
ŽELEZÁRNY - ELMONTIS ICE CV  0 : 0

ŽELEZÁRNY - FLAMENGO CV  1 : 2
(Vaňkát)


KOP 80 - BRNO

sobotní skupina:

ŽELEZÁRNY - PARDUBICE  2 : 0
(Zvánovec, Vaňkát)
ŽELEZÁRNY - FC MNICHOVO HRADIŠTĚ  3 : 1
(Hlubiňák 2, Vajc D.)
ŽELEZÁRNY - DISKO KASALÝ DAČICE  0 : 1
ŽELEZÁRNY - ZEMÁK MARŠOVICE  0 : 1

1. kolo K.O:
ŽELEZÁRNY - BOSONOHY BRNO  0 : 0, 3:1 pen.
2. kolo K.O:
ŽELEZÁRNY - NAŠROT VYSOKÉ MÝTO  3 : 1
(Ginter, Vajc D., Vaňkát)

osmifinále:
ŽELEZÁRNY - DINO BRNO  2 : 2  2:3 pen.
(Vajc D., Pištělka)

SESTAVA:

Točín Petr - Pištělka Jirka - Hašek Míra - Erban Jan - Verner Míra - Zvánovec Dušan - Hlubiňák Robert - Vajc David - Vaňkát Zdeněk - Ginter Jarda - Kareš Petr - Vajc Lukáš

Kasika Petr - Šnobl Zdeněk

SÁLOVÝ FOTBAL


   V lize jsme obhájili třetí příčku z loňské sezony a v okresním finále jsme obsadili druhé místo. Zakletý Vánoční turnaj nám nevyšel, tak jsme si spravili chuť na turnaji Železáren 1. a 2. místem.




1. CHOMUTOVSKÁ ZIMNÍ LIGA

ZÁPASY:

ŽELEZÁRNY   -   1.FC KUNDRATICE      3  :  1
ŽELEZÁRNY   -   LOKO CV      1  :  1
ŽELEZÁRNY   -   FK RIEL CV      2  :  1
ŽELEZÁRNY   -   ATLANTIK KŘAPEK CV      0  :  1
ŽELEZÁRNY   -   FANAK CV      3  :  2
ŽELEZÁRNY   -   ELMONTIS ICE CV      2  :  3
ŽELEZÁRNY   -   FC PÍSEČNÁ CV      5  :  1
ŽELEZÁRNY   -   ČESKÁ POŠTA CV      7  :  3
ŽELEZÁRNY   -   B.B. HONDA CV      1  :  1
ŽELEZÁRNY   -   SPARTA CV      2  :  4
ŽELEZÁRNY   -   SK ENERGO CV      2  :  1

TABULKA:

1. SPARTA CV 11 9
0
2
48 : 18 27
2. ATLANTIK KŘAPEK CV 11 7
2
2
25 : 18 23
3. ŽELEZÁRNY CV 11 6
2
3
28 : 19 20
4. B.B. HONDA CV
11 6
2
3
25 : 19 20
5. FK RIEL CV
11 6
1
4
29 : 22 19
6. FANAK CV 11 5
1
5
28 : 38
16
7. ELMONTIS ICE CV
11 4
3
4
27 : 23
15
8. LOKO CV 11 3
3
5
13 : 15
12
9. FC PÍSEČNÁ CV
11 3
3
5
20 : 23
12
10. ČESKÁ POŠTA CV 11 2
2
7
17 : 45
8
11. SK ENERGO CV
11 2
2
7
17 : 35 8
12. 1.FC KUNDRATICE
11 2
1
8
18 : 30
7

HRÁČI:

Točín Petr - Karel Milan

Bureš Jirka  (5) - Burda Jarda (1) - Verner Míra - Hašek Míra

Goth Otta (3) - Kučera Milan (3)-  Vajc David (1)

Kareš Petr (6) - Chýle Martin (2) - Hlubiňák Robert (4)

Sojka Pavel - Vaňous Jarda - Pištělka Jirka (3)






VÁNOČNÍ TURNAJ

skupina:
ŽELEZÁRNY - FC TELECOM CV  1 : 0
(Hlubiňák)
ŽELEZÁRNY - KARIBIC CV  4 : 0
(
Hlubiňák 2, Goth O., Chýle)

čtvrtfinále:
ŽELEZÁRNY - B.B. HONDA  0 : 1
(Březina 2, Goth O., Bureš)



TURNAJ ŽELEZÁREN

I. TÝM
skupina:
ŽELEZÁRNY I. - NAMAP SPOŘICE  4 : 0
(Hlubiňák, Zvánovec, Pištělka J., Verner)
ŽELEZÁRNY I. - RESTAURACE NA MÝTĚ CV  0 : 1

čtvrtfinále:
ŽELEZÁRNY I. - SK ENERGO CV  1 : 1,  3:2 pen.
(Hlubiňák)
semifinále:
ŽELEZÁRNY I. - FLAMENGO CV  1 : 1,  2:1 pen.
(Hlubiňák)

II. TÝM
skupina:
ŽELEZÁRNY II. - RAPID OMV CV  2 : 1
(Erban, Ginter)
ŽELEZÁRNY II. - DEPORTIVO CV  5 : 0
(Vajc D. 2, Vajc P., Erban, Hašek J.)

čtvrtfinále:
ŽELEZÁRNY II. - SLZA ŽÍZEŇ  4 : 0
(Ginter 2, Vajc L. 2)
semifinále:
ŽELEZÁRNY II. - 1.FC KUNDRATICE  2 : 2, 3:1 pen.
(Ginter, Vajc D.)

FINÁLE:
ŽELEZÁRNY I. - ŽELEZÁRNY II  0 : 0, 1:3 pen.

A 3x JARDA HAŠEK + STUPNĚ OPILSTVÍ:



O PŘEBORNÍKA OKRESU (2. místo)

skupina:
ŽELEZÁRNY - SPARTA CV  1 : 1
(Pištělka J.)
ŽELEZÁRNY - I.Q.-0 KADAŇ  1 : 0
(Bureš)
ŽELEZÁRNY - SANTOS KADAŇ   2 : 1
(Hašek J. 2)

semifinále:
ŽELEZÁRNY - LOKO CV  2 : 1
(Pištělka, Kareš)
FINÁLE:
ŽELEZÁRNY - KŘAPEK ATLANTIK CV   0 : 8

A 3x ROBERT HLUBIŇÁK:
 
Prohlášení o Cookies